O firmie

Kim jesteśmy?  

Jesteśmy zespołem specjalistów od nieruchomości, którzy od 14 lat pomagają Wam rozwiązywać różne problemy mieszkaniowe. Dziękujemy Wam, Drodzy Klienci za zaufanie i za dotychczasową współpracę. Jesteście dla nas najważniejsi – zarówno indywidualni Kowalscy, jak i małe, średnie, duże firmy, instytucje czy fundusze inwestycyjne.

O firmie

 

 

  

Gdzie działamy?
Funkcjonujemy głównie na terenie Warszawy, jak i szeroko rozumianej aglomeracji warszawskiej. Nasi doradcy pracują w dwóch biurach: pierwsze przy Al. Solidarności/róg Żelaznej (bliska Wola), drugie - na ursynowskich Kabatach przy Al. KEN/róg Jeżewskiego. 

Należymy do organizacji branżowych takich jak: WSPON - Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, PFRN - Polska Federacja Rynku Nieruchomości czy Polski Klaster Nieruchomości.

Zakres naszej działalności

Nasze specjalizacje to: sprzedaż i wynajem nieruchomości, zarządzanie nieruchomościami (wspólnoty mieszkaniowe) i zarządzanie najmem (prywatne mieszkania).

  • Sprzedaż i wynajem - funkcjonujemy na szeroko rozumianym rynku mieszkaniowym. Posiadamy w ofercie zarówno mieszkania nowe, z oferty deweloperskiej oraz prywatnej, jak i mieszkania z rynku wtórnego, domy, działki pod budownictwo mieszkaniowe indywidualne i deweloperskie. Pomagamy kupować, sprzedawać, wynajmować mieszkania i inne nieruchomości. Doradzamy, obsługujemy kompleksowo transakcje sprzedaży i wynajmu, zapewniamy finansowanie i obsługę prawną. Zawsze dbając o Wasze bezpieczeństwo  przeprowadzamy „krok po kroku” przez wszystkie etapy transakcji aż do podpisania umowy. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Gwarantujemy wysoką jakość pracy w miłej atmosferze. Z nami po prostu dobrze się pracuje.
  • Zarządzanie nieruchomościami – współpracujemy ze wspólnotami  mieszkaniowymi, a ideą naszego działania są zadbane nieruchomości, niewygórowane opłaty i zadowoleni Mieszkańcy! Działamy albo jako zarząd powierzony albo jako firma administrująca, współpracująca z zarządem właścicielskim. Optymalizujemy koszty utrzymania budynków, przeprowadzamy niezbędne remonty, wprowadzamy udogodnienia. Zawsze profesjonalnie i z klasą.
  • Zarządzamy najmem prywatnych mieszkań - współpracujemy z indywidualnymi właścicielami mieszkań z kraju i zagranicy opiekując się ich mieszkaniami - zapewniamy ciągłość najemców, przeprowadzamy remonty, prowadzimy rozliczenia finansowe.

Jak działamy?
Solidnie, odpowiedzialnie, zawsze w interesie Klienta. Z uśmiechem J

Solidarnosci/km20170410marketmieszkaniowy0015edit.jpg       Solidarnosci/km20170410marketmieszkaniowy0458edit.jpg

Designed by Possible